Silk Hair Argan Intense Care Shampoo-Szampon do intensywnej naprawy zniszczonych włosów. Jego podstawa, stworzona przez doświadczonych kosmetologów z legendarnego oleju arganowego i białek jedwabiu, podobnie jak skaner wykrywa obszary zniszczonej struktury i osadza się w nich, nadając miękkość i luksusowy połysk Twoim lokom.

Bogata naturalna formuła szamponu w rękach koreańskich kosmetologów zyskała niezwykle lekką konsystencję – jej zastosowanie nie obciąża, ale wręcz przeciwnie, da elegancką objętość włosom.

Opis:

Pachnący i odświeżający szampon z olejem arganowym jest stosowany zarówno do codziennej pielęgnacji zdrowych włosów, jak i do leczenia zniszczonych włosów.

Cenny olej arganowy w 80% składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są niezbędnymi elementami odżywczymi dla włosów, dlatego olej odżywia i nawilża włosy i skórę głowy, skutecznie chroni przed działaniem środowiska zewnętrznego (promieniowanie UV, suchość lub wilgotność powietrza), wzmacnia mieszki włosowe, przywraca uszkodzoną strukturę włosów, poprawia procesy metaboliczne i przyspiesza regenerację komórek skóry głowy; ma lekkie działanie przeciwzapalne i uspokajające, co ma pozytywny wpływ na podrażnioną skórę głowy, znikają łupież i łupież.

Białka jedwabiu – szybko wchłaniają włosy, dostarczając im niezbędnych składników odżywczych, przywracają uszkodzone obszary, wygładzają i polerują powierzchnię włosów, wypełniają włosy połyskiem, sprawiają, że są elastyczne i elastyczne, tworzą niewidzialną ochronę przed agresywnym wpływem środowiska wokół włosów, zapobiegają pojawianiu się rozdwojonych końcówek, łamliwości i osłabieniu włosów.

Keratyna jest białkiem, głównym składnikiem włosów. Ze względu na agresywne działanie środowiska (suche powietrze, chlorowana woda, światło słoneczne), a także barwienie, suszenie suszarką do włosów itp.prowadzi do tego, że ilość naturalnej keratyny we włosach zmniejsza się, włosy stają się kruche i matowe. Odżywka z keratyną przywraca włosom utracony połysk, napełnia je siłą, nadaje objętość, czyni posłusznym.

Szampon jest idealny do suchych, matowych, osłabionych włosów, dzięki czemu są mocne, lśniące i elastyczne. Warto używać szamponu z olejem arganowym w lecie, aby chronić włosy przed słońcem i wiatrem.

Sposób użycia:

Nałożyć niewielką ilość szamponu na mokre włosy, spienić i dokładnie spłukać bieżącą wodą.

Pojemność: 380 ml.