Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Aby uzyskać swobodny wygląd, połącz kurtkę puchową z dżinsami i jasnobeżowym golfem w lamówce. Kozacy o trendowej fakturze „pod krokodylem” i małym plecaku dopełnią casual-strój”.

Harper ‚ s Bazaar umieścił krótkie, dmuchane kurtki na liście masthevów sezonu jesienno-zimowego. Kurtki puchowe tego uniwersalnego kroju nie ograniczają ruchów i łączą się zarówno z obrazami w stylu sportowym, jak i biznesowym. Model jest uzupełniony sznurkiem, gumkami na rękawach i odpinanym kapturem na guziki. Elementy te chronią przed wiatrem, a wypełniacz z wysokiej jakości syntezy zatrzymuje ciepło.

Szczegół:

  • Sugar Almond – cukier migdałowy) – aktualny odcień sezonu FW ‚ 19/20 z Pantone Color Institute;
  • Odpinany kaptur z przyciskami;
  • Sznurek na dole modelu i elastyczne rękawy chronią przed wiatrem;
  • Wypełniacz – wysokiej jakości synteza;
  • Zakres temperatur: do -15°.

Składa się z:

  • 100% Terylene-trwałe, odporne na zużycie materiał, który doskonale zachowuje kolor.

Na modelu Rozmiar XS, parametry 84/63/87, wysokość 170 cm.