Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

Redaktorzy mody Vogue włączyli całą beżowo-brązową paletę do listy głównych trendów sezonu FW ‚ 19/20. Kołnierz kurtki puchowej jest uzupełniony wkładką z ekomechu, podobnie jak w modelach z pokazów jesienno-zimowych kolekcji Burberry i Emporio Armani. Kurtka puchowa wykonana jest z matowego, przyjemnego w dotyku materiału na bazie odpornego na zużycie terylenu. Wypełniacz z wysokiej jakości syntezy doskonale zatrzymuje ciepło w temperaturze do -15°.

Na spotkanie z przyjaciółmi łączymy kurtkę puchową z obcisłą dzianinową sukienką i butami trekkingowymi, na romantyczny spacer po mieście – ze skórzaną spódnicą i wysokimi Kozakami z fakturą „pod krokodylem”.

Charakterystyka:

  • Wszystkie odcienie beżu i brązu-trend sezonu FW ‚ 19/20 według Vogue;
  • Futrzane kołnierze-wybieg FW ‚ 19/20 z pokazami Blumarine i Emporio Armani;
  • Sznurek na dole chroni przed wiatrem;
  • Wypełniacz – wysokiej jakości synteza;
  • Zakres temperatur: do -15°.

Składa się z: 100% Terylene-trwałe, odporne na zużycie materiał, który doskonale zachowuje kolor;