Materiał:

Najbardziej ekologiczny naturalny materiał pochodzenia roślinnego. Oddychająca, hipoalergiczna, przyjemna w dotyku, wygodna dla ciała tkanina. Ubrania wykonane z bawełny są wygodne w zimie ze względu na ciepło przechowywane na powierzchni skóry. Nie jest gorąco w bawełnie i latem, kiedy materiał doskonale chłodzi skórę w czasie upałów.

Skład: 100% bawełna.

Zalecenia dotyczące opieki:

Ubrania wykonane z tego materiału są zalecane do prania w temperaturze 40-60 stopni, podczas mycia kolorowych produktów nie należy używać wybielacza. Bawełniane ubrania przed włożeniem do bębna należy skręcić na lewą stronę, zapinając wszystkie zamki, guziki i guziki. Przyczynia się to do zachowania kształtu produktu. Podczas prasowania użyj trybu parowania i funkcji spryskiwania wodą, jeśli to konieczne.

Opis:

Ubrania w „roboczym” stylu w tym sezonie spotkały się na pokazach w Burberry, Saint Laurent i wielu innych. Ta praktyczna kurtka parka jest idealna na ciepłą deszczową pogodę. Kaptur niezawodnie chroni przed deszczem, a nitowanie z przodu i z boku-przed wiatrem. Rzeczywisty kolor khaki harmonijnie uzupełni codzienny wygląd.

Taki Park stanie się niezastąpioną rzeczą w miejskim wizerunku. Noś go z dzianinowymi spodniami, t-shirtami i trampkami, a na spacer do parku – z dżinsami, golfem i wygodnymi botkami z modnym nadrukiem lamparta.

Charakterystyka:

  • Trend na” roboczą ” odzież-tegoroczny trend według Vogue;
  • Rzeczywisty kolor khaki;
  • Praktyczny model;
  • Luźny styl pasuje do każdego rodzaju kształtu;
  • Nitowane zapięcie chroni przed wiatrem.

Zawiera: 100% bawełna – „Oddychający”, hipoalergiczny, ekologiczny materiał.